Online Psikolog Fatma SEZGİN Çevrimdışı
Fatma SEZGİN Uzman Psikolojik Danışman Özgeçmiş
Uzmanlık Alanları:

Kaygı Bozukluğu, Fobiler, OKB, İlişki Problemleri, Depresyon, Duygudurum Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Ailesel Sorunlar, Sınav Kaygısı

Merhaba, ben Uzman Psikolojik Danışman Fatma Sezgin.
2019 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. 2020 yılında Ege Üniversitesi‘nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında tezli yüksek lisans yapmaya başladım. “Ruminasyon, Akılcı Olmayan İnançlar ve Romantik İlişkilerden Beklentilere Dair Farkındalığın Romantik İlişkilerdeki Ayrılık Uyumunu Yordamadaki Rolü” üzerine tez çalışması yürüttüm ve 2023 yılında mezun oldum. Meslek hayatımda çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik 3 yıldır aktif olarak bireyle psikolojik danışma hizmeti sunmaktayım ve gerektiğinde süpervizyon desteği almaya devam ediyorum. Alanımla ilgili eğitim ve seminerleri takip etmekten keyif duyarım.  

Terapi sadece bir sorun gün yüzüne çıktığında başvurabileceğiniz bir yer değildir. Terapi duygu durumunuzu, güçlü ve zayıf yönlerinizi fark ettiğiniz, kendinize veya çevrenizde olup bitenlere dair iç görü kazandığınız, kendinize doğru yaptığınız bir keşif yolculuğudur. “Yolculuk seni sana öğretir, Yola çık.”.

Uzmanlık Alanları

Kaygı / Sınav Kaygısı / Ayrılık Kaygısı / Sosyal Kaygı
Romantik ilişkiler / İlişkisel Problemler/ Romantik İlişkilerde Ayrılık
Öfke Kontrolü
Özgüven Problemleri
Depresyon
Fobiler
Anksiyete Bozuklukları
Duygudurum Bozuklukları
Obsesif Kompulsif Bozukluklar
Ailesel Sorunlar
Bireysel Terapi
Çocuk Testleri


Uzmanlık Alanları

Eğitim Bilgileri

Sertifikalar

Danışan Yorumları:
Whatsapp