Online Psikolog Gözdenur KAPLAN Çevrimdışı
Uzmanlık Alanları:

Kaygı bozuklukları, Depresyon, Panik atak, Fobiler, Stres, Sınav kaygısı, Sosyal kaygı, Yeme bozuklukları , Öfke kontrol problemleri, İlişki problemleri

Merhaba, ben Klinik Psikolog Gözdenur Kaplan Gül. 2018 yılında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji bölümünden fakülte birincisi olarak mezun oldum. 2019 yılında Maltepe Üniversitesi‘nde Klinik Psikoloji alanında tezli yüksek lisans yapmaya başladım. "Yetişkinlerde Yeme Tutumları ile Duygu Düzenleme Güçlüğü, Bağlanma Stilleri ve Belirsizliğe Tahammülsüzlüğün İlişkisi" adlı tez çalışması ile yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Yüksek lisans kapsamında Dr. Kuntay Arcan'dan Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini aldım ve bu kapsamda yine Dr. Kuntay Arcan'dan yetişkinlerle yürüttüğüm psikoterapi sürecinde süpervizyon aldım.

 Eğitim hayatım boyunca birçok seminer, eğitim ve konferanslara katıldım. Antalya Atatürk Devlet Hastanesinde ve Sivas Selçuk Anadolu Lisesinde stajyer psikolog olarak görev yaptım. Mesleki yaşamımda yaygın kaygı, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, depresyon, panik bozukluk, yeme bozuklukları, sınav kaygısı ve kişiler arası ilişkiler gibi alanlarda genç ve yetişkinlerle çalıştım.

Ergen ve yetişkin bireylere yönelik 2020 yılından itibaren terapi hizmeti vermeye devam ediyorum.


Uzmanlık Alanları

Eğitim Bilgileri

Sertifikalar

Danışan Yorumları:
Whatsapp