Hakkımızda

Evimde Terapi; Kişilerarası ve kişisel sorunlarınızı daha iyi tanımlamanıza yardımcı olamaya çalışan, danışanın ihtiyaçlarına odaklanan, uzman kişiler tarafından verilen çevrimiçi terapi platformudur.

Bizi tanıyın.

Biz Kimiz?
EvimdeTerapi ailesi teknolojik iletişim kanallarını kullanarak, etik ilkelere bağlı, farklı branşlardan mezun ruh sağlığı uzmanlarını (Psikolojik Danışman, Psikolog, Klinik Psikolog, Psikiyatrist) bir araya getiren , gelişime ve ilerlemeye açık, ulaşmak isteyenler için erişilebilir, dilediğini zaman dilediğiniz uzmana ulaşmanıza yardımcı olacak bir çevrimiçi platformdur. 


Uzmanlar
Uzmanlarımızın lisans ve yüksek lisans bilgileri, almış oldukları terapi eğitimleri ya da test eğitimleri yönetim kadromuz tarafından incelenip onaylandıktan sonra profillerinde yer almaktadır. Uzmanlarımız çalışma alanlarını profillerinde belirtmektedirler. 
Sitede Profil Oluşturmak İçin Ne Yapabilirim?
Bizimle çalışmak isteyen uzmanların [email protected] adresine CV göndermeleri gerekmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizinle iletişime geçilecektir. 


Gizlilik Koşulları
Üye olma sürecinde size sunulan Kullanım Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası sayfayfalarını tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.