Online Psikolog İdil Sera ŞAHİN

Çevrimiçi

56 Seans
36 Danışan
3 Yorum

İdil Sera ŞAHİN

Psikolojik Danışman

Merhabalar, ben Psikolojik Danışman İdil Sera Şahin. 2020 yılında Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Şu an özel bir okulun lise kademesinde okul psikolojik danışmanı olarak görev yapıyorum. Ayrıca Bambu Gönüllü Eğitim Platformu’nda dezavantajlı lise öğrencilerine psikolojik danışmanlık hizmeti sağlıyorum. Lisans hayatım boyunca her yaştan insanla çalışma fırsatım oldu. Kaygı, öfke kontrolü, stresle başa çıkma, motivasyon gibi birçok konuda çalıştım. 2019 yılında Dr. Nevin Dölek’ten Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi aldım. 2020 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi'nin gerçekleştirdiği Aile Danışmanlığı Eğitimini alarak uygulayıcısı oldum. Yaklaşık bir yıldır Psikolektif’te serbest kürsü yazarı olarak psikolojiye dair içerikler üretiyorum.

Ergen ve yetişkinler ile 1 senedir bireysel psikolojik danışmanlık görüşmeleri yapıyorum.

Uzmanlık Alanları

Eğitim Bilgileri

Lisans / Ege Üniversitesi / Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

2015-2020

Sertifikalar

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi / İzmir Psikoloji Enstitüsü

2019

Aile Danışmanlığı / Yıldız Teknik Üniversitesi

2020

Danışan Yorumları (3)

Samimiyetimiz ve sicakanliliginizdan dolayı meslek hayatınızda her zaman ve her daim en iyisi olacaksınız teşekkür ederim
Murat ******
İlişkimde yaşadığım sorunlar için görüştüm. Olaylara bakış açımda farkındalık ve aydınlanma yaşadım açıkçası, tekrar görüşeceğim.
Aşkk ******
Cok iyi
Türk ******