• Neslihan ******
  İsteksizlik kaygı yaşıyorum. Banyo yapmak istemiyorum, ya zil çalarsa elektrik giderse diye düşünüyorum giremiyorum. Kapıları sürekli kontroll ediyorum. Günlük işlerimi yapamıyorum endişe var. Enerjim düşük. Doktorum fulsac yazdı, durumum nedir? (Kaygı Bozukluğu Kategorisi)
  Bu durumu ne zamandan beri yaşıyorsunuz? Sizi üzen önemli bir olay yaşandı mı? İlaç tedavinize doktorunuz kontrolünde devam etmenizi, bu esnada doktorunuzla kaygı durumunuzu tetikleyen olası sebepleri konuşmanızı tavsiye ederim. Eğer doktorunuz terapi noktasında yardımcı olabiliyorsa elbette. Böyle bir imkan yok ise kendinize uygun bulduğunuz bir danışmandan tedavinize ek olarak seans almanız, isteksizlik/kaygı sebepleri ve daha iyi hissetmeniz adına nasıl bir yol çizileceği noktasında düzenli olarak konuşmanız size destek sağlayabilir. Sağlıklı günler dilerim. (2024-06-15 11:50:26)
 • Furkan ******
  Merhabalar, duygu durum bozukluğu yaşıyorum duygularım acayip bir şekilde git geller içerisine giriyor kimi zamanlar ve bunların ortasında sakin kalmaya çalışıyorum ama bazen çok zorlanıyorum. 4 sene önce kompülsiyon içermeyen obsesyon, panik bozukluk tanısı aldım ve ilaçsız 4 5 kez seansa gittim. Kendime tanı koymayı sevmem ama adhd semptomları görece kendime yakın gördüm internette denk geldim genel olarak böyle detayları da seansta konuşmak istiyorum. Bu konularda tecrübeli birisi varsa teşekkür ederim. (Kaygı Bozukluğu Kategorisi)
  Merhabalar, bu konuda size yardımcı olabilirim. Eğitimlerime bakabilirsiniz. (2024-05-05 21:22:46)
 • Meryem ******
  İlk seansta bile beni ferahlattığınız için çok ama çok teşekkür ederim haftayı sabırsızlıkla bekliyorum ❤️ (Evlilik Problemleri Kategorisi)
  merhaba ,uzun süredir takvimim kapalıydı , takvimi geri açtım dilediğiniz tarih ve saat için seans oluşturabilirsiniz (2024-06-23 12:04:11)
 • Selçuk ******
  Evliyim 27 yaşında bir eşim var cinsel istek nerdeyse yok denecek şekilde bir çözümü varmıdır acaba (Evlilik Problemleri Kategorisi)
  Merhabalar yardımcı olabilirim sizlere. Cinsel terapi ya da çift terapisiyle çözülebilir (2024-03-21 22:14:26)
 • Mr ******
  Napacagim hakkinda hic bir fikrim yok (Bağımlılıklarım Var Kategorisi)
  Merhabalar bağımlılık konusunda size yardımcı olabilirim. (2024-03-21 22:15:07)
 • Esra ******
  merhaba, bende 2 senedir olan duygu kontrolsüzlüğü sorunu var, olur olmadık şeylere heyecanlanıyorum, ailemle yemeğe cıkıyoruz heyecandan yemek yiyemiyorum, kaç senelik arkadasınla buluşucam mesela ama yemek yiyemiyorum , artık psikolojik olarak beynim konfor alanından cıktıgını hissettiği an bu durum oluyor, bu duygu kontrolsüzlüğünun midemi, boşaltım sistemimi etkilediği çok fazla zaman var, normal bir heyecan değil artık bu, bazen kendimi baska biyerde , bi arkadasımla gezerken vs diye düşününce bile heyecanlanıyorum (Kaygı Bozukluğu Kategorisi)
  Merhabalar kaygı bozuklukları konusunda sertifikam var size yardımcı olabilirim :) (2024-03-21 22:16:27)
 • Esra ******
  merhaba, bende 2 senedir olan duygu kontrolsüzlüğü sorunu var, olur olmadık şeylere heyecanlanıyorum, ailemle yemeğe cıkıyoruz heyecandan yemek yiyemiyorum, kaç senelik arkadasınla buluşucam mesela ama yemek yiyemiyorum , artık psikolojik olarak beynim konfor alanından cıktıgını hissettiği an bu durum oluyor, bu duygu kontrolsüzlüğünun midemi, boşaltım sistemimi etkilediği çok fazla zaman var, normal bir heyecan değil artık bu, yaşamımı cok etkiliyor (Kaygı Bozukluğu Kategorisi)
  Merhabalar bu konuda size yardımcı olabilirim. Kaygı bozukluğu alanına özel sertifikam var. (2024-03-24 20:09:42)
 • Baran ******
  Sürekli derin nefes almak istiyorum ve alınca rahatlıyorum alamayınca korku panik geliyor sıkıntı geliyor alamicam nefes nefes darlığı yasicam boğulacam gibi (Kaygı Bozukluğu Kategorisi)
  Merhabalar anksiyete veya panik atak olabilir. İsterseniz yardımcı olabilirim. (2024-03-13 11:12:11)
 • Betül ******
  ilişkilerimde kaygılı bağlanma, Kendi sınırlarımı çizememe. Ebeveynlerinin isteklerini yaparak büyümüş, geçmişe çok fazla takılı kalan biriyim.Narsist olduğunu düşündüğüm beni manipule eden eşim var. Çocuğuma yeterince şefkat gösteremiyorum. Tahammülsüz, bıkkın, asosyal,şimdi ve burada olamama, öfke kontrolsüzlugu,depresif,benlik farkındalığı ve özşefkati düşük. Kendimi tanıyamama postansiyelinin farkinda olmama Yüzyüze ilişkilerimde kendimi bastırılmış hissediyorum kendimi rahatça ifade edemiyorum. (Diğer Kategorisi)
  Merhabalar :) bahsettiğiniz konular şema terapiyle güzel bir şekilde çözülebilir. İstediğinizde yardımcı olabilirim. (2024-02-25 23:16:29)
 • Y. ******
  Öz şefkat Stres kaygı bozukluğu Mükemmelliyetçilik Takıntılı,çok ve negatif düşünme Odaklanamama Kontrol etme,akışa bırakamama vb. konularda çalışan bilişsel davranışçı terapi emdr terapi şema terapi gibi yetkinlikleri olan psikolog arıyorum. (Diğer Kategorisi)
  Merhabalar bu konularda size yardımcı olabilirim :) (2024-02-14 11:11:36)
 • ******
  (Tüm Kategoriler Kategorisi)
  (2024-02-13 11:56:46)
 • Leman ******
  Aile içi problemler Eşimle 22 aydır evliyiz sürekli kavga ediyoruz. Çok yıprandım. Boşanmak istiyorum ama kesin karar veremiyorum. (Aile içi problemler Kategorisi)
  Merhabalar , bu süreçte size yardımcı olabilirim. (2024-02-12 20:30:58)
Whatsapp