• Betül ******
  ilişkilerimde kaygılı bağlanma, Kendi sınırlarımı çizememe. Ebeveynlerinin isteklerini yaparak büyümüş, geçmişe çok fazla takılı kalan biriyim.Narsist olduğunu düşündüğüm beni manipule eden eşim var. Çocuğuma yeterince şefkat gösteremiyorum. Tahammülsüz, bıkkın, asosyal,şimdi ve burada olamama, öfke kontrolsüzlugu,depresif,benlik farkındalığı ve özşefkati düşük. Kendimi tanıyamama postansiyelinin farkinda olmama Yüzyüze ilişkilerimde kendimi bastırılmış hissediyorum kendimi rahatça ifade edemiyorum. (Diğer Kategorisi)
  Merhabalar :) bahsettiğiniz konular şema terapiyle güzel bir şekilde çözülebilir. İstediğinizde yardımcı olabilirim. (2024-02-25 23:16:29)
 • Y. ******
  Öz şefkat Stres kaygı bozukluğu Mükemmelliyetçilik Takıntılı,çok ve negatif düşünme Odaklanamama Kontrol etme,akışa bırakamama vb. konularda çalışan bilişsel davranışçı terapi emdr terapi şema terapi gibi yetkinlikleri olan psikolog arıyorum. (Diğer Kategorisi)
  Merhabalar bu konularda size yardımcı olabilirim :) (2024-02-14 11:11:36)
 • ******
  (Tüm Kategoriler Kategorisi)
  (2024-02-13 11:56:46)
 • Leman ******
  Aile içi problemler Eşimle 22 aydır evliyiz sürekli kavga ediyoruz. Çok yıprandım. Boşanmak istiyorum ama kesin karar veremiyorum. (Aile içi problemler Kategorisi)
  Merhabalar , bu süreçte size yardımcı olabilirim. (2024-02-12 20:30:58)
 • İpek ******
  Uzak mesafe iliskimiz var çift terapisi almak istiyoruz süreç nasıl işliyor acaba (Evlilik Problemleri Kategorisi)
  Merhabalar, uzak mesafe ilişkilerinde çiftler için online terapi oldukça makul olmaktadır. Çiftlerin bir araya gelmesinin güç olduğu durumlarda çeşitli platformlardan aynı anda katılımın sağlanması ile bu süreç sağlıklı bir şekilde ilerlemektedir. Bununla ilgili sitedeki iletişim kanallarına talebinizi iletmeniz ve terapistinizi seçmeniz yeterli olacaktır. (2024-02-13 11:59:40)
 • Berivan ******
  Ben ölmek istiyorum. 22 yaşındayım maddi manevi her konuda eksiğim hayatımda yolunda giden hiçbirşey yok bu dünyaya boşa geldiğimi düşünüyorum. Yolun sonu görünüyor. Düzelir miyim düşüncelerim değişir mi çok minik bi umudum var (Depresyon Kategorisi)
  Terapi ve ilaçla yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum (2024-02-11 22:43:35)
 • Feyza ******
  Aşırı derecede köpek korkusu yaşıyorum bu sorunumu nasıl cozecegimi bulamıyorum. Gideceğim yerleri düşünürken bile orda fazla köpek oluyo ben gelmem diyorum . Günlük hayatımı çok etkiliyo (Diğer Kategorisi)
  Merhabalar, bazen fobilerimiz günlük rutinlerimizi ve yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkileyecek düzeylere gelebiliyor. Bu noktada bilişsel davranışçı terapi ekolleriyle yaşamış olduğumuz fobiler üzerine çalışmak oldukça faydalı olabiliyor. İmkanınız olursa bir terapi sürecine dahil olup bu korkularınızın hayatınızı etkileme düzeyini minimuma indirgemek için bir adım atabilirsiniz. (2024-02-11 15:18:59)
 • Sevgi ******
  Merhabalar, yeni evliyim. Evliliğe çok sıcak bakmıyordum. Bu yüzden geç evlendim. Eşimi çok seviyorum. Fakat bazen ki bu durum sıklaştı. Eşime karşı sogukluk hissediyorum. Ama bu sogukluk içimdeki vesveselerle arttı. Eşimi çok seviyorum. Lütfen yardımcı olun bana (Kaygı Bozukluğu Kategorisi)
  Merhaba, evlilikten beklentinizin ne olduğunu öncelikle anlamak gerekiyor. Sizin evlilik içindeki ihtiyaçlarınız neler ve bunların hangileri şuanki ilişkinizde karşılanıyor? Cinsellik, duygusal paylaşım vb. gibi dinamiklerdeki eksiklik sizi uzaklaştırmış olabilir. Bunların farkında olabilmek için danışmanlık desteği almak yerinde olacaktır. İyi günler dilerim. (2024-02-12 14:05:35)
 • Selin ******
  17 yasındayım hastane randevusu aldım 23.02 tarihine ailemle gitmem gerekiyormuş 17.02 de 18 oluyorum yinede ailemle gitmem gerekiyor mu size randevu aldıgımda yas sınırı varmı ikiside cevaplarsanız sevinirim (Diğer Kategorisi)
  Merhabalar, 18 yaşınızı doldurduğunuz takdirde bireysel olarak kendi isteğiniz ile terapi sürecine dahil olabilirsiniz hastane randevunuz için de bu durumu gerekli iletişim kanallarına sorup net bir bilgi elde etmeniz daha doğru olacaktır. İyi günler diliyorum. (2024-02-19 13:53:03)
 • Damla ******
  Benim sorum vardı eğer terapiye mesajlasma olarak katilirsak görüşme seans yine 50 dk civari mi ? Eğer öyleyse haksızlık değil mi mesaj konuşmaktan daha yavaş gerçekleşir (Diğer Kategorisi)
  İstediğiniz şekilde seans alabilirsiniz süreler sabittir. Danışman isterse kendisi süreyi uzatabilir (2024-02-09 10:07:42)
 • Gaye ******
  Kaygı bozukluğu ve anksiyetem var ortada hiç bi neden yokken bi anda çok korkuyorum aklımı yitirceğimi düşünüyorum ne konuştuğumu ne yaptığımı bilmiyorum yaklaşık 1 saat sürüyor sonra 10 dk sakinleşiyorum tekrar başlıyor daha önce rixper secita tarzı ilaçlar kullandım ama çok ağır geldi internette prozac ve lustralin hafif olduğunu gördüm ama doktora danışmadan kullanmak istemiyorum (Kaygı Bozukluğu Kategorisi)
  Kaygı bozukluğuna özel sertifikam var profilimden inceleyebilirsiniz bu konuda size yardımcı olmak isterim :) (2024-02-07 18:08:33)
 • Hilal ******
  Siteye baktım ama kiminle seans yapabilirim bilmiyorum seans saatlerim akşam 18.00 dan önce olmalı. Geçmişten gelen sorunlarım var son zamanlarda ise çok fazla kaygı bozukluğu yaşıyorum. Sürekli kafamda yakınlarımı ailemi kaybedersem korkusu ya da aklımdan geçen felaket senaryoları ağlayarak son buluyor. Yardımcı olursanız sevinirim (Kaygı Bozukluğu Kategorisi)
  Merhabalar bu konuda size yardımcı olabilirim. Randevu takvimimden seans alabilirsiniz. (2024-02-06 12:26:11)
Whatsapp