Online Psikolog Ahsen AKSÜT Çevrimdışı
Ahsen AKSÜT Klinik Psikolog Özgeçmiş
Uzmanlık Alanları:

Sınav Kaygısı, Aile ve Evlilik Terapisi, OKB, Bilişsel Davranışçı Terapi, Öfke Kontrolü, Duygu Odaklı Terapi, Fobiler, Depresyon, Romantik İlişkiler, Panik Atak

Merhaba, ben klinik psikolog Ahsen Aksüt.
2022 yılında Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Meslek hayatıma adım atarken zorunlu staj kapsamında Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Psikiyatri bölümünde genç ve yetişkinlerle çalıştım. 2021 yılında Prof.Dr. Hakan Türkçapar’dan  Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi aldım. Duygu Odaklı Çift Terapisi eğitimimi tamamladım. PsikoTerapi-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezinin düzenlediği Yetişkinlerde Klinik Görüşme eğitimini tamamladım. Çocuk Merkezli Oyun Terapisi (Oyun Terapileri Derneği,Birgül Bakay), Attentioner “dikkatimi topluyorum” programı (Dr.Hülya Bingöl) Çocuk-Ergen BDT ve Çocuk Resim Analizi eğitimleri başta olmak üzere çocuk objektif-projektif testleri ve diğer bir çok eğitimi tamamladım. Ayrıca MMPI Çok Yönlü Kişilik Envanteri uygulayıcısıyım.

İstanbul’da özel bir klinikte yüz yüze ve online olmak üzere Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerle çalışıyorum. Bir psikolog ile görüşme fikri ilk başlarda zor gelebiliyor. Hayatımızda istemediğimiz bir döngüdeyken, yeni yollar denemek kolay olmayabiliyor. Ancak yalnız değilsiniz. Bu süreçte size ışık tutmak isterim.

Uzmanlık Alanları

Romantik İlişki Problemleri
Sınav Kaygısı
Öfke Kontrolü
Bireysel ve Yetişkin Terapi
Bilişsel Davranışçı Terapi
Duygu Odaklı Terapi
İletişim Problemleri
Fobiler
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
Özgüven ve Kaygı Problemleri
Aile ve Evlilik Terapisi
Depresyon
Çocuk Testleri


Uzmanlık Alanları

Eğitim Bilgileri

Sertifikalar

Danışan Yorumları:
Whatsapp