Online Psikolog Ayşe YAVUZ Çevrimdışı
Ayşe YAVUZ Uzman Psikolojik Danışman Özgeçmiş
Uzmanlık Alanları:

Kariyer Psikolojik Danışmanlığı, Psikolojik Sağlamlık, Pozitif Psikoloji, Sınav Kaygısı, Öfke Kontrolü, Bireysel Terapi, Bilişsel-Davranışçı Terapi, Özgüven ve Kaygı Problemleri

Merhaba, ben Psikolojik Danışman Ayşe Yavuz. 2016 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. 2017 yılında aynı üniversitede Eğitim Programları ve Öğretim alanında tezli yüksek lisans yapmaya başladım. Yüksek lisans tezimde Şiddet Eğilimi ve Şiddet Eğiliminin Yordayıcılarına odaklandım. 2019 yılında yine aynı üniversitede doktora eğitimime başladım. Pozitif psikoloji anlayışından gelen Psikolojik Sermaye ve Psikolojik Sermayenin Yükseltilmesine yönelik tez çalışmam devam etmekte. Bu süreçte yurt dışında iki farklı üniversitenin psikoloji departmanında staj yapma ve özel eğitim alanında ilköğretim öğrencileriyle çalışma imkânım oldu. Ardından doktora tez çalışmamla ilgili Hırvatistan Hükümet Bursu aracılığıyla Hırvatistan’da bir üniversitenin psikoloji departmanında araştırmacı olmaya hak kazandım. Şu anda tez çalışmalarımı yürütmekteyim. 

2017 yılında Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen ODTÜ bünyesinde verilen Şikayet Yönetimi, Kriz Yönetimi, Çatışma Yönetimi, Zor İnsanlarla Baş Etme, Kurumlarda Stres Yönetimi, Kişisel Stres Yönetimi, Liderlik ve İş Yerinde Psikolojik Taciz (Mobbing) eğitimlerini aldım. 2023 yılında görüşmelerden elde edilen verilerin analizine yönelik ATLAS.ti Kullanımı ve Nitel Veri Analizi eğitimi aldım. Danışanlarımla gerçekleştirdiğim görüşmelerde analiz programından faydalanıyorum. 

Ücretsiz 10 dakikalık deneme seansı için iletişime geçebilirsiniz. 

Kariyer Psikolojik Danışmanlığı
Psikolojik Sağlamlık
Pozitif Psikoloji
Sınav Kaygısı
Öfke Kontrolü
Bireysel Terapi

Bilişsel-Davranışçı Terapi
Özgüven ve Kaygı Problemleri


Uzmanlık Alanları

Eğitim Bilgileri

Sertifikalar

Danışan Yorumları:
Whatsapp