Online Psikolog Beyza ERDİNÇ Müsait
Beyza ERDİNÇ Uzman Psikolojik Danışman - Aile Danışmanı Özgeçmiş
Uzmanlık Alanları:

Kısa süreli çözüm odaklı terapi, Panik atak, Mükemmeliyetçilik, Özgüven, Öfke kontrolü, Aile içi iletişim, Boşanma ve ayrılık, Kaygı, Güvensizlik, Stres, Depresyon, Evlilik terapisi, Sosyal Kaygı

Merhaba, ben Uzman Psikolojik Danışman Beyza Erdinç.
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans eğitimimi Bahçeşehir Üniversitesi’nde, yüksek lisans eğitimimi Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamladım. Bahçelievler Rehberlik ve Araştırma Merkezi Proje Departmanı’nda proje yazma ve yürütme çalışmalarında görev aldım. PDR Zirvesi ve 3.Eğitim & Kariyer Günleri organizasyon komisyonunda yer aldım. Aynı dönem Pendik Belediyesi’nin düzenlediği Aile Eğitim Akademisi’nde ‘’Ebeveyn Tutumlarının Çocuğa Etkisi’’ ve ‘’Evlilikte Yaşam Becerileri’’ konularında anne babalara ve evli çiftlere eğitimler verdim. Farklı yaş gruplarındaki okula gidemeyen bedensel ve zihinsel engelli çocuklara evde eğitim verdim. Objektif Çocuk Tanıma Testleri uygulayıcısıyım. Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi Ve Oyun Terapisi Eğitimi aldım. 

Psikolojik sağlamlığımızı ve iyi oluşumuzu artırmak için destek almak zayıflık değil, ihtiyaçtır. Bu ihtiyacınızı karşılayabilmek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için buradayım.

 


Uzmanlık Alanları

Eğitim Bilgileri

Sertifikalar

Danışan Yorumları:
Whatsapp