Online Psikolog Mert TEKİN Çevrimdışı
Mert TEKİN Psikolojik Danışman Özgeçmiş
Uzmanlık Alanları:

Çift Terapisi, Anksiyete, Sınav Kaygısı, Öfke Kontrolü, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Özgüven ve Kaygı, Aile ve Evlilik Terapisi, Depresyon

Merhabalar, ben Psikolojik Danışman Hasan Mert TEKİN 2016 yılında Girne Amerikan Üniversitesinden Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden %100 burslu olarak  mezun oldum. 2017 yılında ise bir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Kurum Müdürü olarak çalışmaya başladım. Şu an hala Özel Eğitim Merkezinde kurum müdürlüğü yapmaktayım. Bu süre zarfında kendimi Psikolojik Danışmanlık alanında geliştirebilmek adına çeşitli eğitimlere katıldım. 

İnsanların hayatında onları yargılamadan dinleyen, anlayan ve çözmekte zorlandığı durumları veya yaşadığı duygu karmaşalarını onlarla birlikte kontrol etmeye çalışan bir kişinin olması gerektiğine inanıyorum. Kariyer amacım sizlerin hayatında bu kişi olabilmek üzerine kurulu çünkü, günümüzde yaşanan problemlerin tümü bireyin kendini ya da çevresindeki insanları anlayamamasından kaynaklanıyor. Bu konularda sizlere profesyonel bir destek sağlayabilmekten mutluluk duyarım.

Uzmanlık Alanları

Anksiyete
Çift Terapisi
Kariyer Psikolojik Danışmanlığı
Sınav Kaygısı
Öfke Kontrolü
Bireysel Terapi
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
Özgüven ve Kaygı Problemleri
Aile ve Evlilik Terapisi
Depresyon


Uzmanlık Alanları

Eğitim Bilgileri

Sertifikalar

Danışan Yorumları:
Whatsapp