Online Psikolog Muhsin Bünyamin ŞEN Müsait
Muhsin Bünyamin ŞEN Psikolojik Danışman Özgeçmiş
Uzmanlık Alanları:

İlişki Problemleri, Depresyon, Anksiyete, Özgüven ve Kaygı Problemleri, Bağımlılık, Travma- Stres Bozukluğu, Uyku Bozuklukları, OKB, Öfke Kontrolü, Cinsel Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Aile ve Evlilik Terapisi, BDT

Merhaba, ben Psikolojik Danışman Muhsin, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden yüksek şeref öğrencisi olarak mezun oldum.

Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra “Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi” ve “Eklektik Temelli Terapi” eğitimlerimi tamamlayarak bu doğrultuda gerçekleştirdiğim online terapilerle danışanlarımın kendilerine özgü problemlerine spesifik çözümler üretmek ana amacım haline gelmiştir. Elde ettiğim tecrübeler ve aldığım eğitimlerin ardından Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Rehberlik ve Danışma Merkezi'nde psikolojik danışman olarak görev yapmaya başladım. Psikolojik danışman olarak görev yaptığım TSK'da yaklaşık bir yıl boyunca gerçekleştirdiğim sayısız danışma seanslarında geniş yelpazeli danışan kitlem ile depresyon, bağımlılıklar, kaygı, uyku, duygu-durum ve travma sonrası stres bozuklukları uzmanlık alanlarımın temellerini atmamı sağlamıştır.  

Halihazırda çeşitli alanlarda problem yaşayan ergen, yetişkin ve çiftlerle uzmanlık alanlarım dahilinde bireysel ve grup terapileri gerçekleştirmekteyim.

Uzmanlık Alanları

Depresyon
Anksiyete
Bağımlılık Danışmanlığı
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Uyku Bozuklukları
Panik Bozukluk
OKB
Kariyer Psikolojik Danışmanlığı
Sınav Kaygısı
Öfke Kontrolü
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
Özgüven ve Kaygı Problemleri
Aile ve Evlilik Terapisi


Uzmanlık Alanları

Eğitim Bilgileri

Sertifikalar

Danışan Yorumları:
Whatsapp