Online Psikolog Tuğberk Osman KIZILTEPE Çevrimdışı
Tuğberk Osman KIZILTEPE Klinik Psikolog / Uzman Psikolojik Danışman Özgeçmiş
Uzmanlık Alanları:

Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Panik Atak, İlişki ve Çift Danışmanlığı , Ölüm ve Yas, Boşanma danışmanlığı, Sosyal kaygı, Dürtü Kontrol Bozukluğu, Aile ve Evlilik

Merhaba, ben Psikolog Tuğberk Osman Kızıltepe. 
2019 yılında Acıbadem üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldum. 2020 yılında Biruni üniversitesinde aile danışmanlığı eğitimimi tamamladım. Bunun haricinde 2022 yılında Yıldız teknik üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik üzerine Üsküdar Üniversitesinde ise Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım.  Ayrıca aile ve çift danışmanlığı eğitimi, bilişsel davranışçı terapi eğitimi, kısa süreli çözüm odaklı terapi eğitimi, ölüm ve yas terapisi eğitimlerimi tamamladım. Bunun haricinde Şema Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi alanında farklı terapi ekollerinin eğitimlerini de tamamladım. Meslek hayatımda 4 farklı kurumda stajyer psikolog olarak tecrübelerimi geliştirirken genelde yetişkinlerle çalıştım.

Ergen ve yetişkinlerle 2 senedir kariyer psikolojik danışmanlığı ve bireyle psikolojik danışmanlık görüşmeleri yapıyorum.


Uzmanlık Alanları

Eğitim Bilgileri

Sertifikalar

Danışan Yorumları:
Whatsapp